درباره تتـا

شرکت دانش بنیان تحقیق و توسعه ایرانیان (تتا) در سال 1389 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف تجاری سازی دستاوردهای علمی محققان دانشگاهی در زمینه بازرسی و نگهداری سازه فعالیت خود را آغاز نمود. استراتژی اصلی تتا تمرکز بر روی توسعه تکنولوژی های نوین بازرسی در داخل کشور و استفاده صنعتی از آنها در حوزه نگهداری سازه می باشد.
تتا اولین شرکت ایرانی است که توان و تجربه استفاده و بکارگیری سیستم های پیشرفته بازرسی آکوستیک امیشن را دارا می باشد. توانایی این شرکت در بکارگیری و پیاده سازی تکنولوژی های نوین مانیتورینگ وضعیت سازه توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین اعضای هیات علمی دانشگاه های صنعتی شریف و امیرکبیر مورد تایید قرار گرفته است.

 

مخازن نگهداری

تتــا مجموعه کاملی از خدمات پایش وضعیت و بازرسی مخازن نگهداری را ارائه مینماید. با تتــا هزینه نگهداری مخازن خود را کاهش دهید !

مخازن تحت فشار (CNG)

با استفاده از تکنیک بازرسی آکوستیک امیشن مخازن تحت فشار (مخازن CNG و ...) را بصورت دوره ای با هزینه کمتر و سرعت بالاتر تست کنید !

خطوط لوله

خدمات نوین تتــا برای ردیابی خوردگی و نشتی در خطوط لوله عبارتند از: تست امواج هدایت شونده، نشت یابی آکوستیکی، و ...

ترانسفورماتورها

تبعات ناشی از کار افتادگی ناگهانی ترانسفورماتوها در اثر تخلیه جزئی را با استفاده از سیستم پایش وضعیت تتــا (آکوستیک امیشن + آنالیز روغن) کاهش دهید...